top of page

zo 30 jul

|

Beek en Donk

Womb Healing Ceremonie *special*

In deze ceremonie genieten we in de natuur waar we samen komen om te dansen, helen, mediteren en ontspannen, in verbinding met moeder aarde. Dit is een prachtige liefdevolle middag waarin je heling ontvangt, prayers, blessings en een warm samenzijn met gelijkgestemde sisters.

Tickets zijn niet te koop
Andere evenementen bekijken
Womb Healing Ceremonie *special*
Womb Healing Ceremonie *special*

Tijd en locatie

30 jul 13:00 – 16:00

Beek en Donk, 5741 Beek en Donk, Nederland

Over het evenement

Womb Healing Ceremonie *Special*

Het universele vrouwelijke is in iedere vrouw aanwezig, al bewust aanwezig of nog niet omarmd. Het vrouwelijke in jezelf in balans brengen brengt je dichter bij je hart, intuïtie, jouw innerlijke wereld. Deze ceremonie brengt thema's omhoog die spelen in het collectief van de vrouwelijke energie. Met rituelen en lichtwerk helen we onszelf om meer vrij en liefdevol in het leven te staan.

Deze middag verblijven we in de natuur en ontvang je heling voor je vrouwelijke ziel, gericht op het thema voor jouw innerlijke groei. En dat heel dicht bij moeder aarde. Deze Ceremonie is helemaal voor jou om te zijn in zachtheid, veiligheid en geborgenheid. Een geschenk aan jezelf. Om zo diep met jezelf te verbinden vraagt om veiligheid en respect. Deze zal voelbaar zijn in de cirkel vrouwen door het liefdesveld wat neergezet wordt. We worden gedragen door moeder aarde en beschermd door een veld van liefde en licht.

Waarom de vrouwelijke ziel helen?

De collectieve vrouwelijke energie is eeuwenlang ontkent, onderdrukt en misbruikt. Als vrouw draag je bewust of onbewust de pijn en het verdriet van je moeder en grootmoeder(s) of verwondingen uit dit of vorige levens met je mee. Veel vrouwen zijn hierdoor het bewuste contact met het pure vrouwelijke kwijtgeraakt. Door deze herinneringen in het vrouwelijke kan het zijn dat het vrouwelijke, diepe buikgevoel onveilig aanvoelt. Om spiritueel te groeien naar meer licht en liefde is het nodig om ons te reinigen en oude pijn, vasthouden aan het verleden, overtuigingen, familie karma, voorouder patronen los te gaan laten. Als jij jezelf heelt, heel je ook een stukje van het collectief en moeder aarde, je draagt dus bij aan de verlichting van het collectief.

Wat kun je verwachten tijdens deze ceremonie:

- openingsritueel, tempel van licht en bescherming

- aardings ritueel om je meer te verbinden met moeder aarde

- sharing cirkel en activatie met het thema

- begeleide helende meditatie

- dans op moeder aarde

- begeleiding met klank en/of sjamanendrum tijdens de ceremonie

- prayers en blessings!

- persoonijke Womb Healing

- afsluiting met lekkers en thee!

Groepsceremonie Womb Healing middag (4 uur) € 65,-

Deel dit evenement

bottom of page